ביובית – כל מה שרציתם לדעת

ביובית היא משאית מיוחדת שבה ניתן להשתמש לטובת שורה ארוכה של מטרות. יש כמה דברים שכדאי לדעת על המשאית הזו וחשוב להזמין אותה גם לצרכי תחזוקה. ראשית, המשאית כוללת מיכל קיבול למי שופכין, משאבות יניקה ומשאבות הסנקה. זה למעשה מה שהופך את המשאית לפתרון שאיבת ביוב ולחלק בלתי נפרד מסל האמצעים לטיפול בתקלות בצנרת.שנית, כדאי לדעת שבעזרת המשאית ניתן לבצע את הפעולות הבאות:
א. פתיחת סתימות – סתימות ביוב חמורות שלא נפתחות בעזרת פומפה או בשיטות מסורתיות יותר יכולות להיות מטופלות רק באמצעות ביובית. במקרה הזה התפקיד של המשאית הוא להזרים מים בלחץ גבוה וכך לפתוח את הסתימה.
ב. שאיבת מי תהום – מלבד פתיחה של סתימות ביוב על ידי הזרמת מים בלחץ דק וגבוה, ניתן להיעזר במשאית גם לטובת שאיבה של מי תהום. שאיבת מי תהום מתבצעת בעיקר מתוך פירי מעליות, מקלטים, חניונים תת קרקעיים או כל מקום נמוך אחר שמועד לפורענות אחרי גשמים והצפות.
ג. שאיבת בורות רקב, שומן ודלק – ביובית היא גם המשאית היחידה שמסוגלת לשאוב את הנוזלים הסמיכים של בורות רקב, שומן ודלק. שאיבת בורות מן הסוג הזה חיונית במפעלי תעשייה והיא מהווה חלק מהתחזוקה השוטפת של תחנות דלק. כמו כן, כדאי לדעת שהשימוש במשאית נועד לשאיבת בורות רקב מסביבה פרטית, עסקית או ציבורית.

מי משתמש במשאית ומתי כדאי להזמין אותה?

השימוש בביובית נפוץ בקרב אנשי מקצוע כגון קבלני ביוב וחברות אינסטלציה. כל חברת שאיבות זקוקה למשאית כזו על מנת לספק שירותי ביוב מהירים ויעילים. את המשאית מפעילים נהגים שמוסמכים לכך ובעלי רישיון רלוונטי בלבד. ניתן להזמין את המשאית בהתראה קצרה ולשלב את השירות יחד עם פתרונות ביוב נוספים.

מלבד כל האמור לעיל, כדאי להזמין ביובית בכל מקרה שבו מתגלות סתימות קשות או לצרכי תחזוקה. השימוש במשאית לתחזוקה נועד לשטוף קווי צנרת אחת לתקופה מסוימת. התחזוקה מוכיחה שסתימות בביוב לא נגרמות ברגע אחד ובכל מקרה ניתן למנוע אותן עם קצת תשומת לב. 

Comments

Popular posts from this blog

מי מוסמך להשתמש בביובית?

טיפים לפתיחת סתימות ביוב לבד

מהו השימוש העיקרי שנעשה בביובית?